chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Університет наук про життя, а не заклад для штампування дипломів – правильна стратегія розвитку освіти

31 травня 2019 о 16:09

Голова наглядової ради НУБІП України Микола Томенко привітав студентів та викладачів зі 121-річчям університету. Під час своєї промови, він зазначив, що сьогодні університети мають готувати не лише фахівців, а й патріотів.

«Мій 5-річний досвід діяльності в університеті показав необхідність перетворення нинішніх вишів із закладів штампування дипломів на традиційні для європейських країн, університети наук про життя. Це означає, що такі заклади мають готувати фахівців найвищого рівня і займатися не лише навчанням, а й просвітницькою роботою та виховувати громадян та патріотів, — зазначив Томенко, і додав: — Студент в такому університеті повинен не лише ходити на лекції та ночувати в гуртожитку, а й жити в ньому. До високого рівня знань, який має отримувати студент, потрібно додавати виховання думання людини професійної та патріотичної. Така людина після університету залишиться в Україні та буде змінювати на краще світ довкола себе. Тому стратегія університету наук про життя є єдиною правильною для успіху і студента, і України.»

Під час святкування відбулося спортивно-театралізоване свято «День університету», військово-патріотичні змагання і спортивно-розважальні заходи. Ректор Станіслав Ніколаєнко презентував оновлений ботанічний сад, новий студентський сквер та інші відреставровані об’єкти на території університету.

Розділи: Суспільство

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути