chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові готуватимуть докторів наук з олімпійського та професійного спорту

03 липня 2011 о 10:09

1 липня рішенням Колегії Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України схвалено рішення про відкриття у Львівському державному університеті фізичної культури докторантур за двома спеціальностями: «Олімпійський та професійний спорт» і «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».

Про це з Києва повідомив ректор ЛДУФК Євген Приступа, інформує офіційний сайт відділення НОК України у Львівській області.

«Хочу зауважити, що окремі члени колегії міністерства думали над тим як діяти, проте позитивна позиція міністра освіти і науки України дозволила львівському університету отримати рішення, яке є надзвичайно важливим для підготовки наукових кадрів у галузі спорту в західному регіоні України», – сказав Євген Никодимович.

Відділення НОК України вітає професорсько-викладацький склад університету та висловлює надію, що колектив університету своєю ефективною працею докаже правильність рішення колегії міністерства.

Хочемо відмітити, що до сьогодні лише Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ) мав право докторських студій з цих спеціальностей. Можливість готувати докторів наук у галузі спорту на Львівщині – це серйозний крок для підвищення якості наукових кадрів у галузі спорту і якості отриманої спеціальної освіти студентами Львівщини.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

7 червня

Інші дати
Георгій Андрузький
1827 – український громадський діяч, поет. Член Кирило-Мефодіївського товариства (1846).
 
Розгорнути
Народився Анатолій Базилевич
(1926, м. Жмеренка Вінницької обл. -2005) - український графік. Ілюстрував народні казки, "Пана Халявського" Г. квітки-Основ'яненка, "Енеїду"  і "Наталку-Полтавку" І. Котляревського, твори І. Франка, Марка Вовчка, С. Руданського та ін. Народний художник України.
Розгорнути
Народився Іван Кандиба
(1930, с.Стульно, нині Польша – 2002), український правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи.
 
«Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить» (Ліна Костенко)
Розгорнути