chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Гетьману України Богдану Хмельницькому 425 років

27 грудня 2020 о 11:29
museumsun.org

«Нагадаю, що команда „Рідної країни“ активно пропагує наші гетьманські столиці та визначних гетьманів України. Так, в рамках проекту «7 чудес України» ми провели низку просвітницьких заходів про славну й трагічну історію Суботова та Чигирина й відзняли фільм про малу батьківщину та резиденцію Хмельницького», — про це на своїй сторінці розповів засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко. 

Також на Покрову в цьому році фонд «Рідна країна» спільно з Національним заповідником «Хортиця» й Нікопольським краєзнавчим музеєм за підтримки українського козацтва встановили копію знаменитого хреста Микитинської Січі поблизу Іллінської церкви у Суботові. 

Микола Томенко також додав: «Пам‘ятаємо нашу історію! Шануємо наших героїв і не забуваємо, що угоди з Росією, навіть тимчасові, не варті паперу на якому вони підписані».

17 січня

Інші дати
Народився Іван Труш
(1869, с. Висоцьке Львівська область – 1941) - український живописець-імпресіоніст, майстер пейзажу і портретист, мистецький критик і організатор мистецького життя в Галичині.
«Нам треба стояти… ногами на нашій землі, головою бути в Європі, а руками обхоплювати якнайширше справи української нації» (Іван Труш)
Розгорнути
Народився Григорій Епік
(1901, с.Кам'янка Дніпропетровської обл. - 1937) - український письменник, перекладач. автор повісті "Восени", романів "Без грунту", "Перша весна".
Розгорнути