chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Гетьману України Богдану Хмельницькому 425 років

27 грудня 2020 о 11:29
museumsun.org

«Нагадаю, що команда „Рідної країни“ активно пропагує наші гетьманські столиці та визначних гетьманів України. Так, в рамках проекту «7 чудес України» ми провели низку просвітницьких заходів про славну й трагічну історію Суботова та Чигирина й відзняли фільм про малу батьківщину та резиденцію Хмельницького», — про це на своїй сторінці розповів засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко. 

Також на Покрову в цьому році фонд «Рідна країна» спільно з Національним заповідником «Хортиця» й Нікопольським краєзнавчим музеєм за підтримки українського козацтва встановили копію знаменитого хреста Микитинської Січі поблизу Іллінської церкви у Суботові. 

Микола Томенко також додав: «Пам‘ятаємо нашу історію! Шануємо наших героїв і не забуваємо, що угоди з Росією, навіть тимчасові, не варті паперу на якому вони підписані».

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути