chrome firefox opera safari iexplorer

Слухаємо іменинників в оригіналі

06 січня 2021 о 12:51

Сьогодні — День народження Володимира Сосюри і Василя Стуса. Нагадаю, що свого часу Фонд «Рідна країна» спільно із Національною радіокомпанією (президент — Віктор Набруско) випустили аудіо-проект «Класика української літератури: живі голоси»! На диску зібрані та осучаснені записи голосів визначних українських поетів із фонотеки Національної радіокомпанії та приватних колекцій. Найстаріший запис — це голос Марка Кропивницького від 1906 року, який читає твори Тараса Шевченка, останні записи — Олеся Гончара і Миколи Вінграновського. Тож нині Ви можете прослухати на сайті «Рідна країна» (ridna.ua) поезію знаменитих українських поетів і зокрема, сьогоднішніх іменинників Володимира Сосюри та Василя Стуса у авторському виконанні. Пам‘ятаємо українську історію! Шануємо українську культуру!

Засновник фонду «Рідна країна»

Микола Томенко

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути