chrome firefox opera safari iexplorer

Слухаємо іменинників в оригіналі

06 січня 2021 о 12:51

Сьогодні — День народження Володимира Сосюри і Василя Стуса. Нагадаю, що свого часу Фонд «Рідна країна» спільно із Національною радіокомпанією (президент — Віктор Набруско) випустили аудіо-проект «Класика української літератури: живі голоси»! На диску зібрані та осучаснені записи голосів визначних українських поетів із фонотеки Національної радіокомпанії та приватних колекцій. Найстаріший запис — це голос Марка Кропивницького від 1906 року, який читає твори Тараса Шевченка, останні записи — Олеся Гончара і Миколи Вінграновського. Тож нині Ви можете прослухати на сайті «Рідна країна» (ridna.ua) поезію знаменитих українських поетів і зокрема, сьогоднішніх іменинників Володимира Сосюри та Василя Стуса у авторському виконанні. Пам‘ятаємо українську історію! Шануємо українську культуру!

Засновник фонду «Рідна країна»

Микола Томенко

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути