chrome firefox opera safari iexplorer

Духовні подарунки Великодня від «Рідної країни»

28 квітня 2021 о 14:38

Чергову партію духовних, світоглядних та пізнавальних подарунків (книги, довідники, підручники, казки, світловідбиваючі флайтера) для шкіл, бібліотек, музеїв та дошкільних закладів з нагоди світлого свята Великодня підготував фонд «Рідна країна».

Про це повідомив очільник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Переконані, що нині варто витрачати кошти на підтримку освіти та культури, а не на політичну та партійну рекламу, „освячену“ іменем Ісуса Христа! — зазначив Микола Томенко. — Окрім того, команда „Рідної країни“ продовжує допомагати ФАПАМ та лікарням захисними комбінезонами, костюмами, масками тощо. Наша порада: хоча б в часи карантинної країни зустріньте Великдень християнською допомогою лікарням, школам, бібліотекам або хворим чи немічним, а не партійною рекламою на власних бігмордах. Бо, як відомо, гординя і марнославство — смертні гріхи у християн. І не забувайте також слова мудрого і святого Максима Сповідника:»Воістину проклята пристрасть лиха, що об‘єднала два зла: гординю і марнославство"! Творімо добро разом!".

Розділи: Суспільство

29 лютого

Інші дати
100-річчя від дня народження Якова Цегляра (Ціглера)
(1912, м. Київ - 2008) - українського композитора, автора оперет "Бажаю щастя", "Гість із Відня", "Дівчина і море", "Щасливий долі поворот", ораторії "Єврейська трагедія", опери-трагедії "Праведник", мюзиклів, пісень.
Розгорнути
Касяна
Якщо на Касянів день багато снігу, то буде велика повінь.
Розгорнути
Народився Юрій Богатіков
(1932, м. Єнакієво Донецької обл. - 2002) - український співак. Працював у Харківській, Луганській і Кримській філармоніях.
До сонця хилиться чолом планета білосніжна. На бруньці лускає шолом і серце березніє (Петро Перебийніс)
Розгорнути