chrome firefox opera safari iexplorer

Духовні подарунки Великодня від «Рідної країни»

28 квітня 2021 о 14:38

Чергову партію духовних, світоглядних та пізнавальних подарунків (книги, довідники, підручники, казки, світловідбиваючі флайтера) для шкіл, бібліотек, музеїв та дошкільних закладів з нагоди світлого свята Великодня підготував фонд «Рідна країна».

Про це повідомив очільник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Переконані, що нині варто витрачати кошти на підтримку освіти та культури, а не на політичну та партійну рекламу, „освячену“ іменем Ісуса Христа! — зазначив Микола Томенко. — Окрім того, команда „Рідної країни“ продовжує допомагати ФАПАМ та лікарням захисними комбінезонами, костюмами, масками тощо. Наша порада: хоча б в часи карантинної країни зустріньте Великдень християнською допомогою лікарням, школам, бібліотекам або хворим чи немічним, а не партійною рекламою на власних бігмордах. Бо, як відомо, гординя і марнославство — смертні гріхи у християн. І не забувайте також слова мудрого і святого Максима Сповідника:»Воістину проклята пристрасть лиха, що об‘єднала два зла: гординю і марнославство"! Творімо добро разом!".

Розділи: Суспільство

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути