chrome firefox opera safari iexplorer

Команда «Рідної країни» підтримала родини чорнобильців

26 квітня 2019 о 15:02

Команда Громадського руху «Рідна країна» на чолі з Миколою Томенком вже традиційно в День вшанування пам’яті жертв Чорнобиля відвідали Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення. Заклад з 1986 року надає амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим  і стаціонарну допомогу дітям від 1-го до 18-ти років, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Микола Томенко розповів, що одним із найважливіших напрямків діяльності його команди є підтримка закладів оздоровлення та пропагування активного способу життя серед населення.

«Наш підхід полягає в тому, щоб в цей день не лише згадувати про ліквідаторів Чорнобильської катастрофи,  а й всіляко допомагати їхнім родинам. Це унікальне місце, оскільки в цьому закладі всі, хто постраждав від аварії на ЧАЕС, можуть пройти лікування та відпочити. Наша команда вирішила зробити внесок в оздоровчий процес, особливо дітей з сімей чорнобильців, які тут оздоровлюються, і підготували в цей день спортивні подарунки.»

Під час свого виступу перед колективом закладу, Микола Томенко зазначив, що в останні роки тема Чорнобиля для представників влади була неактуальною.

«Сьогодні ми бачимо невідповідність між рівнем цін на оздоровлення та лікування для людей, які постраждали від катастрофи, та пільгами, які надає держава. Тому ми дотримуємось сьогодні принципу: найкращий спосіб вшанувати пам’ять про героїв Чорнобиля – це підтримати їхні родини.»

Команда «Рідної країни» подарувала закладу волейбольну та баскетбольні сітки, бадмінтон, скакалки, м’ячі для волейболу, баскетболу та футболу. Також під час зустрічі з дітьми відбувся спортивний турнір, переможці якого отримали подарунки.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути