chrome firefox opera safari iexplorer

Просвітницькі проекти «Рідної країни» мандрують Україною

09 квітня 2021 о 16:17

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко на запрошення освітян Черкащини презентував просвітницькі проекти для викладання історії, правознавства, української мови і літератури, географії в Золотоніській школі-інтернаті. Під час заходів також домовилися про співпрацю в межах іншого проекту «Здоровим і спортивним бути модно». 

Микола Томенко як голова Наглядової ради НУБІП розповів про стратегію розвитку та навчальні програми Університету студентам Золотоніського технікуму ветеринарної медицини й передав навчальну літературу для бібліотеки закладу.

На зустрічі було підняте питання щодо проблеми Закону «Про повну загальну середню освіту».

«Неадекватна остання редакція Закону про повну середню освіту передбачила в прикінцевих положеннях обов‘язок до 1 липня 2021 року засновникам санітарних шкіл-інтернатів змінити тип закладу на один із типів закладів середньої освіти або припинити їх діяльність. Відсутність чіткого механізму змінити типу закладів вже призвів до закриття десятків спеціалізованих закладів для дітей із захворюваннями. Буду інформувати МОН і депутатів ВР про необхідність перенесення терміну, щонайменше до 1 липня 2024 року та вироблення зрозумілого і реалістичного механізму структурних змін у системі середньої освіти.Залишаюся при своїй думці: поспішна і непродумана, так звана оптимізація закладів освіти — шкідлива і вимагає серйозного редагування.А правильно і справедливо в умовах децентралізації розпочати з оптимізації видатків на утримання влади та фантастичних премій для чиновництва!»

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути