chrome firefox opera safari iexplorer

Просвітницькі проекти «Рідної країни» мандрують Україною

09 квітня 2021 о 16:17

Засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко на запрошення освітян Черкащини презентував просвітницькі проекти для викладання історії, правознавства, української мови і літератури, географії в Золотоніській школі-інтернаті. Під час заходів також домовилися про співпрацю в межах іншого проекту «Здоровим і спортивним бути модно». 

Микола Томенко як голова Наглядової ради НУБІП розповів про стратегію розвитку та навчальні програми Університету студентам Золотоніського технікуму ветеринарної медицини й передав навчальну літературу для бібліотеки закладу.

На зустрічі було підняте питання щодо проблеми Закону «Про повну загальну середню освіту».

«Неадекватна остання редакція Закону про повну середню освіту передбачила в прикінцевих положеннях обов‘язок до 1 липня 2021 року засновникам санітарних шкіл-інтернатів змінити тип закладу на один із типів закладів середньої освіти або припинити їх діяльність. Відсутність чіткого механізму змінити типу закладів вже призвів до закриття десятків спеціалізованих закладів для дітей із захворюваннями. Буду інформувати МОН і депутатів ВР про необхідність перенесення терміну, щонайменше до 1 липня 2024 року та вироблення зрозумілого і реалістичного механізму структурних змін у системі середньої освіти.Залишаюся при своїй думці: поспішна і непродумана, так звана оптимізація закладів освіти — шкідлива і вимагає серйозного редагування.А правильно і справедливо в умовах децентралізації розпочати з оптимізації видатків на утримання влади та фантастичних премій для чиновництва!»

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути