chrome firefox opera safari iexplorer

У Трахтемирові вшанували 399-річчя пам'яті гетьмана Сагайдачного

20 квітня 2021 о 17:55

Трахтемирів і українська громада нині вшановує 399-річчя пам'яті гетьмана Петра Сагайдачного.

«Сьогодні, в день пам'яті Петра Конашевича-Сагайдачного, провели захід його пошанування в славному Трахтемирові! Подяка Борису Скребцову та козакам Київщини за ініціативу! Щирі слова команді НУБІП та Володимиру Гонському за підтримку!, — розповів у своєму фейсбуку очільник „Рідної країни“ Миколи Томенко. — І добре слово вдячності моєму світоглядному побратиму Івану Гриценку за традиціійну й послідовну підтримку наших українських проектів».

Фонд «Рідна країна» не перший рік опікується козацьким Трахтемировим, що на Канівщині Черкаської області. Тут було встановлено інформаційні стенди та упорядковано дорогу до козацьких могил Трахтемирова. 

facebook.com/m.tomenko

А нині, за словами Миколи Томенка, домовилися до 400-річчя перемоги у Хотинській битві встановити вказівники, які інформуватимуть про героїчну історію козацької доби Трахтемирова.

Розділи: Суспільство

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути