chrome firefox opera safari iexplorer

Щоб стати Україною, треба стати громадянами України: до 25-річчя Конституції України

26 червня 2021 о 14:08

З ініціативи Громадського руху «Рідна країна» в Києві відбувся Круглий стіл до 25-річччя ухвалення Конституції новітньої України. Темою визначили таке: «Конституція - як світогляд для об'єднання українського суспільства».

Наші головні тези для об‘єднання в новітній український рух.
Ми підтримуємо і впроваджуємо ідеї:
— УКРАЇНОЦЕНТРИЗМУ — НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА;
— ЛЮДИНОЦЕНТРИЗМУ — СОЦІАЛЬНА ДЕРЖАВА;
— СТАЛОГО РОЗВИТКУ — ЕКОЛОГІЧНА ДЕРЖАВА;
— ПРІОРИТЕТУ ПРАВА — ПРАВОВА ДЕРЖАВА.

Ми обстоюємо ЕКОНОМІЧНИЙ та ДІЄВИЙ ЩОДЕННИЙ ПАТРІОТИЗМ.
Нашими ідеологічними опонентами є:
— представники російського світу в Україні;
— олігархія та її політичні слуги;
— охлократія та її владні репрезентанти…
Ми також переконані, що нинішню державу РУЙНУЄ деструктивна боротьба двох політиків та їх затятих прихильників в НЕСКІНЧЕННОМУ ДРУГОМУ ТУРІ.

Ми звертаємося до команд ЗЕЛЕНСЬКОГО і ПОРОШЕНКА з пропозицією перенести весь свій запал боротьби проти Путінської Росії, корупції та олігархів!

Наші першочергові плани:
— організація просвітницьких заходів для вивчення та застосування норм Конституції в інтересах кожної ЛЮДИНИ як самодостатньої ОСОБИСТОСТІ;
— здійснення моніторингу та інформування про використання коштів державного і місцевих бюджетів з метою формування культури СВІДОМОГО ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ;
— пропагування та підтримка проектів у царині вивчення української історії, культури, мови, Конституції для перетворення всіх мешканців країни у правдивих ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.

Настав час не ЧЕКАТИ і ПРОСИТИ, а ДІЯТИ.

Бо, перефразовуючи класика, наша Конституція — як «НОВИЙ і ПРАВЕДНИЙ ЗАКОН», повинна почати працювати в інтересах ВСІХ ГРОМАДЯН, а не лише «обраних»!

Подяка за дружні поради та консультації під час Круглого столу Володимиру ФІЛЕНКУ, Олесю ДОНІЮ, Петру СТЕЦЮКУ

Микола Томенко, очільник Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Громадянська

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути