chrome firefox opera safari iexplorer

Щоб стати Україною, треба стати громадянами України: до 25-річчя Конституції України

26 червня 2021 о 14:08

З ініціативи Громадського руху «Рідна країна» в Києві відбувся Круглий стіл до 25-річччя ухвалення Конституції новітньої України. Темою визначили таке: «Конституція - як світогляд для об'єднання українського суспільства».

Наші головні тези для об‘єднання в новітній український рух.
Ми підтримуємо і впроваджуємо ідеї:
— УКРАЇНОЦЕНТРИЗМУ — НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА;
— ЛЮДИНОЦЕНТРИЗМУ — СОЦІАЛЬНА ДЕРЖАВА;
— СТАЛОГО РОЗВИТКУ — ЕКОЛОГІЧНА ДЕРЖАВА;
— ПРІОРИТЕТУ ПРАВА — ПРАВОВА ДЕРЖАВА.

Ми обстоюємо ЕКОНОМІЧНИЙ та ДІЄВИЙ ЩОДЕННИЙ ПАТРІОТИЗМ.
Нашими ідеологічними опонентами є:
— представники російського світу в Україні;
— олігархія та її політичні слуги;
— охлократія та її владні репрезентанти…
Ми також переконані, що нинішню державу РУЙНУЄ деструктивна боротьба двох політиків та їх затятих прихильників в НЕСКІНЧЕННОМУ ДРУГОМУ ТУРІ.

Ми звертаємося до команд ЗЕЛЕНСЬКОГО і ПОРОШЕНКА з пропозицією перенести весь свій запал боротьби проти Путінської Росії, корупції та олігархів!

Наші першочергові плани:
— організація просвітницьких заходів для вивчення та застосування норм Конституції в інтересах кожної ЛЮДИНИ як самодостатньої ОСОБИСТОСТІ;
— здійснення моніторингу та інформування про використання коштів державного і місцевих бюджетів з метою формування культури СВІДОМОГО ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ;
— пропагування та підтримка проектів у царині вивчення української історії, культури, мови, Конституції для перетворення всіх мешканців країни у правдивих ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.

Настав час не ЧЕКАТИ і ПРОСИТИ, а ДІЯТИ.

Бо, перефразовуючи класика, наша Конституція — як «НОВИЙ і ПРАВЕДНИЙ ЗАКОН», повинна почати працювати в інтересах ВСІХ ГРОМАДЯН, а не лише «обраних»!

Подяка за дружні поради та консультації під час Круглого столу Володимиру ФІЛЕНКУ, Олесю ДОНІЮ, Петру СТЕЦЮКУ

Микола Томенко, очільник Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Громадянська

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі