chrome firefox opera safari iexplorer

Єдиний в Україні: ліцеїст із Києва склав ЗНО з трьох предметів на 200 балів

02 липня 2021 о 21:13

Учень Український Фізико-Математичний Ліцей (УФМЛ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Денис Кінзерський склав зовнішнє незалежне оцінювання з 3-ох предметів на 200 балів.

Про це повідомляють на офіційній сторінці університету в соцмережі.

«Наш герой – Денис Кінзерський – заробив 200 балів з математики, біології та хімії. Українську мову написав на 196 балів, — ідеться в дописі. — Приголомшливий результат ліцеїста КНУ – єдиний в Україні!».

Розділи: Новини освіти

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути