chrome firefox opera safari iexplorer

Єдиний в Україні: ліцеїст із Києва склав ЗНО з трьох предметів на 200 балів

02 липня 2021 о 21:13

Учень Український Фізико-Математичний Ліцей (УФМЛ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Денис Кінзерський склав зовнішнє незалежне оцінювання з 3-ох предметів на 200 балів.

Про це повідомляють на офіційній сторінці університету в соцмережі.

«Наш герой – Денис Кінзерський – заробив 200 балів з математики, біології та хімії. Українську мову написав на 196 балів, — ідеться в дописі. — Приголомшливий результат ліцеїста КНУ – єдиний в Україні!».

Розділи: Новини освіти

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути