chrome firefox opera safari iexplorer

Єдиний в Україні: ліцеїст із Києва склав ЗНО з трьох предметів на 200 балів

02 липня 2021 о 21:13

Учень Український Фізико-Математичний Ліцей (УФМЛ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Денис Кінзерський склав зовнішнє незалежне оцінювання з 3-ох предметів на 200 балів.

Про це повідомляють на офіційній сторінці університету в соцмережі.

«Наш герой – Денис Кінзерський – заробив 200 балів з математики, біології та хімії. Українську мову написав на 196 балів, — ідеться в дописі. — Приголомшливий результат ліцеїста КНУ – єдиний в Україні!».

Розділи: Новини освіти

4 жовтня

Інші дати
Дмитро Андрусенко
1895 – український диригент, бандурист, педагог; організатор і диригент капел бандуристів. Майстер з виготовлення українських народних музичних інструментів (бандур, цимбал, сопілок).
 
Розгорнути
Народився Юрій Клен (Освальд Бурггардт)
(1891, с.Сербинівка, Хмельницька область – 1947) - український поет, перекладач, літературний критик. Автор збірки «Каравели», епопеї «Попіл імперій», есе «Спогади про неокласиків», перекладів з англійської, німецької, французької та інших мов.
У кожнім краї символом є квітка, Яка стає окрасою садка: У Англії стокротка-маргаритка, А у французів лілія струнка. Черешня й хризантема у Ніппоні (вони ввійшли в його казковий міт) і викоханий в теплому підсонні в Єгипті лотоса зірчастий квіт. А на Вкраїні – соняшник. У гурті Лукавих чорнобривців і настурцій Самотньо пнеться він до височин. (Юрій Клен)
Розгорнути