chrome firefox opera safari iexplorer

З'явилася серія просвітницьких подкастів про відомих українок

10 вересня 2021 о 16:01

Радіо «Новое время» запустило подкаст «Непам’ятники» — серію культурно-просвітницьких епізодів про відомих та видатних українських жінок, з акцентом на невідомі факти життя, які вплинули на їхнє становлення. 

Новий погляд на відому особистість жінки-українки змусить по-новому оцінити її творчість та внесок у становлення національної науки та культури, а також простежити, як жіноча доля вплітається в долю України, вважають ініціатори проекту.

Наразі на сайті «НВ» доступні півгодинні подкасти про Ольгу Кобилянську, Марію Заньковецьку, Ольгу Франко та Олену Пчілку. Всього в проекти очікується 10 епізодів.

Розділи: Освічена

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути