chrome firefox opera safari iexplorer

У п’ятницю стане відомо, хто з відомих українців читатиме у радіоефірі Шевченка

12 травня 2011 о 14:19

У п’ятницю, 13 травня, о 12:30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться презентація просвітницької акції, ініційованої Радіо «Ера» та Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» та присвяченої 150-річчю перепоховання Тараса Шевченка в Україні – «Останній шлях Тараса Шевченка».

У прес-конференції візьмуть участь організатори акції – генеральний директор компанії «Ера-медіа» Ігор Лоташевський та Заступник Голови Верховної Ради України, засновник Фонду «Рідна Країна» Микола Томенко, а також її учасники – заступник директора Інституту літератури Сергій Гальченко та народні артисти України Анатолій Хостікоєв і Наталя Сумська.

Нагадаємо, під час цієї акції, присвяченій 150-й річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні, відомі особистості у радіоефірі читатимуть уривки з творів Кобзаря.

Зокрема, протягом того тижня, коли процесія з тілом Тараса Шевченка долала шлях з Петербурга до Канева, на «Радіо Ера» звучатимуть твори Тараса Шевченка у виконанні відомих українців.

Таким чином, протягом наступного тижня у радіоефірі прозвучить 30 фрагментів творів Кобзаря у виконанні відомих українців.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути