chrome firefox opera safari iexplorer

Один із керівників України вважає українців спадковими корупціонерами. Промовчимо знову?

03 жовтня 2021 о 17:56

Про чергове етнополітичне хамство якоїсь Арахамії, як казав Рефат Чубаров, можна було б промовчати, якби це було вперше і якби він не був одним із керівників Української Держави. Нагадаю, що він як керівник парламентської коаліції статусно йде за посадами Президента і Голови Верховної Ради.

Так от це нещастя, якого Україна прихистила після втечі з Абхазії, вирішило обізвати нас, ВСІХ УКРАЇНЦІВ, спадковими КОРУПЦІОНЕРАМИ, бо, мовляв, у нас такий ген зашитий від природи. 

Як автор багатьох досліджень з історії України скажу, що навіть такі кати українського народу як Сталін, Берія, Каганович вважали нас ЛИШЕ націоналістами, тому й розстрілювали або морили голодом МІЛЬЙОНАМИ. Ба навіть вони не додумалися до такої характеристики нашої нації!

У мене запитання не до влади, бо вони мають таке ж відношення до історії й культури УКРАЇНИ як я до буддизму. У мене запитання до УКРАЇНЦІВ: ми й далі будемо терпіти приниження нашої НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ й обговорювати у соціальних мережах накинуті нам згори дріб’язкові медіа-скандали?!

ПУБЛІЧНЕ ВИБАЧЕННЯ — це найменше, що ми мусимо вимагати! А принципово кажучи, таких людей не повинно бути у ВЛАДІ за визначенням!

27 жовтня

Інші дати
Народився Леонід Павленко
(1924, с. Семенівка Полтавської обл. - 1998) - лікар-травознавець, автор книжок про лікування травами, збірок легенд, зокрема "Цілющі скарби", "Біла лілея", "Цвіт папороті" та ін.
Розгорнути
Народився Максим Березовський
(1745, м.Глухів, Сумська область - 1777) — український композитор, диригент, співак. Класик європейської музики, засновник хорового співу.
Розгорнути