chrome firefox opera safari iexplorer

Один із керівників України вважає українців спадковими корупціонерами. Промовчимо знову?

03 жовтня 2021 о 17:56

Про чергове етнополітичне хамство якоїсь Арахамії, як казав Рефат Чубаров, можна було б промовчати, якби це було вперше і якби він не був одним із керівників Української Держави. Нагадаю, що він як керівник парламентської коаліції статусно йде за посадами Президента і Голови Верховної Ради.

Так от це нещастя, якого Україна прихистила після втечі з Абхазії, вирішило обізвати нас, ВСІХ УКРАЇНЦІВ, спадковими КОРУПЦІОНЕРАМИ, бо, мовляв, у нас такий ген зашитий від природи. 

Як автор багатьох досліджень з історії України скажу, що навіть такі кати українського народу як Сталін, Берія, Каганович вважали нас ЛИШЕ націоналістами, тому й розстрілювали або морили голодом МІЛЬЙОНАМИ. Ба навіть вони не додумалися до такої характеристики нашої нації!

У мене запитання не до влади, бо вони мають таке ж відношення до історії й культури УКРАЇНИ як я до буддизму. У мене запитання до УКРАЇНЦІВ: ми й далі будемо терпіти приниження нашої НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ й обговорювати у соціальних мережах накинуті нам згори дріб’язкові медіа-скандали?!

ПУБЛІЧНЕ ВИБАЧЕННЯ — це найменше, що ми мусимо вимагати! А принципово кажучи, таких людей не повинно бути у ВЛАДІ за визначенням!

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути

Новини Дивитися всі