chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» продовжує благодійний проект «Українська книга дітям»

27 жовтня 2021 о 13:07

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, в рамках проекту «Українська книга дітям», разом з директором видавництва «Веселка» Олексієм Кононенком провели робочу нараду, присвячену  проблемам популяризації та підтримки української книги в Україні.

Під час наради домовилися, що Фонд «РІДНА КРАЇНА» спільно з видавництвами «ВЕСЕЛКА» і видавництвом «МИСТЕЦТВО» продовжуватиме благодійну книжкову акцію на підтримку шкільних та сільських бібліотек та буде підтримувати активну діяльність видавництва МИСТЕЦТВО в проекті #УкраїнаІдентифікаціЯ

Також запланували з заступником директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Сергієм Гальченком провести презентацію видань Агатангела Кримського у славному Володимирі та разом з відомим письменником та перекладачем з грецької Василем Степаненком у 2022 році представити кращі українські видання та проекти в дружній Греції.

Патріотизм вимірюється не словами, а ділами! Бо правдиві УКРАЇНЦІ люблять рідну країну не лише до глибини своєї душі, а й глибини ВЛАСНОЇ кишені.

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути