chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» продовжує благодійний проект «Українська книга дітям»

27 жовтня 2021 о 13:07

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, в рамках проекту «Українська книга дітям», разом з директором видавництва «Веселка» Олексієм Кононенком провели робочу нараду, присвячену  проблемам популяризації та підтримки української книги в Україні.

Під час наради домовилися, що Фонд «РІДНА КРАЇНА» спільно з видавництвами «ВЕСЕЛКА» і видавництвом «МИСТЕЦТВО» продовжуватиме благодійну книжкову акцію на підтримку шкільних та сільських бібліотек та буде підтримувати активну діяльність видавництва МИСТЕЦТВО в проекті #УкраїнаІдентифікаціЯ

Також запланували з заступником директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Сергієм Гальченком провести презентацію видань Агатангела Кримського у славному Володимирі та разом з відомим письменником та перекладачем з грецької Василем Степаненком у 2022 році представити кращі українські видання та проекти в дружній Греції.

Патріотизм вимірюється не словами, а ділами! Бо правдиві УКРАЇНЦІ люблять рідну країну не лише до глибини своєї душі, а й глибини ВЛАСНОЇ кишені.

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути