chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці відбудеться акція «Українська книга — для дітей Києва»

14 серпня 2013 о 17:07

Від Дня незалежності України до Дня знань триватиме акція «Українська книга — для дітей Києва», організаторами якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та Муніципальна ліга Києва.

Під час цієї акції її організатори передадуть до дошкільних дитячих закладів до 10 тисяч книжок Національного видавництва «Веселка».

«Наприкінці серпня ми передамо дошкільним закладам Києва до 10 тисяч книжок видавництва «Веселка», виданих в останні роки. Таким чином, майже 500 дошкільних закладів отримають дитячу книгу українською мовою. Подібні заходи відбудуться також і в Черкасах, Чернігові, Херсоні та інших регіонах України. Ця акція проводилася раніше в інших містах України і ми її тепер продовжуємо», — розповів народний депутат, засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«На сьогодні в Україні повністю відсутня державна підтримка якісної, змістовної української дитячої літератури. Тому ми намагаємося зробити так, щоб до дошкільних закладів дійшла українська книга рідною мовою», — заявив М. Томенко.

За його словами, у переліку літератури твори Лесі Українки, Михайла Стельмаха, Платона Воронька, Оксани Іваненко, Дмитра Павличка та інших українських письменників, які писали для дітей.

Важливо, що серед літератури також є і дитячі пісні з нотами.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути