chrome firefox opera safari iexplorer

Реконструйований спортивний центр КНУБА — відкрито!

18 листопада 2021 о 10:01

В Київському національному університеті будвництва та архітектури відбулось урочисте відкриття реконструйованого спортивного центру КНУБА. Символічно, що в Міжнародний день студента оновлений об‘єкт для студентства заживе новим активним життям.

На відкритті був присутній Віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, лідер Громадського руху"Рідна країна" Микола Томенко. Від імені НОК України він відзначив Почесними грамотами, Подяками та подарунками організаторів реконструкції спортивної інфраструктури ВУЗу. Микола Володимирович нагадав у своєму виступі, що саме на цьому стадіоні він розпочинав своє студентське спортивне життя, оскільки гуртожиток КДУ-15 знаходився навпроти цього спортивного об‘єкту тодішнього Київського інженерно-будівельного інституту. 

Зазначив, що здоровим і спортивним нині не лише модно, а й корисно! Також по-дружньому порадив очільникам КНУБА підкоригувати олімпійське гасло на стадіоні, яке сьогодні звучить: «ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ — РАЗОМ!»

«Citius, altius, fortius – communis!»

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути