chrome firefox opera safari iexplorer

Реконструйований спортивний центр КНУБА — відкрито!

18 листопада 2021 о 10:01

В Київському національному університеті будвництва та архітектури відбулось урочисте відкриття реконструйованого спортивного центру КНУБА. Символічно, що в Міжнародний день студента оновлений об‘єкт для студентства заживе новим активним життям.

На відкритті був присутній Віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, лідер Громадського руху"Рідна країна" Микола Томенко. Від імені НОК України він відзначив Почесними грамотами, Подяками та подарунками організаторів реконструкції спортивної інфраструктури ВУЗу. Микола Володимирович нагадав у своєму виступі, що саме на цьому стадіоні він розпочинав своє студентське спортивне життя, оскільки гуртожиток КДУ-15 знаходився навпроти цього спортивного об‘єкту тодішнього Київського інженерно-будівельного інституту. 

Зазначив, що здоровим і спортивним нині не лише модно, а й корисно! Також по-дружньому порадив очільникам КНУБА підкоригувати олімпійське гасло на стадіоні, яке сьогодні звучить: «ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ — РАЗОМ!»

«Citius, altius, fortius – communis!»

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути