chrome firefox opera safari iexplorer

На Херсонщині збудують олімпійський центр за 170 мільйонів держкоштів

03 березня 2013 о 18:54

Обсяг фінансування будівництва Цюрупинського олімпійського центру, що на Херсонщині, становитиме близько 170 мільйонів гривень.

Про це повідомив керівник структурного підрозділу держпідприємства «Спортивні господарські споруди» Тарас Глущук, йдеться у повідомленні Херсонської ОДА.

За його словами, частина цих коштів вже виділена на створення ескізної та проектної документації, а до кінця року ці роботи будуть закінчені і буде закінчено оформлення земельної ділянки та проведена підготовка до будівництва.

Фінансування всього проекту буде забезпечено державним бюджетом України.

Безпосередньо будівельні роботи будуть розпочаті в 2014 році і триватимуть протягом двох років. За планом, центр почне роботу в 2016 році.

«Будівництво такого центру — це не можливість, а необхідність. На останніх Олімпійських іграх збірна України виступила більш ніж достойно, але професійної тренувальної бази для занять і влітку, і взимку не було. Президент України ініціював створення такого об'єкту. На будівництво цього центру зосереджені фінансові, організаційні зусилля як всеукраїнської, так і місцевої влади. На сьогодні запланований обсяг фінансування — 170 мільйонів гривень», — сказав Глущук.

У Херсонській ОДА повідомили, що наразі триває процес оформлення документації земельної ділянки під Олімпійський центр, він буде розташований на острові в районі Цюрупинської набережної, на річці Конка, а площа ділянки — 25 гектарів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути