chrome firefox opera safari iexplorer

УКРАЇНА — країна НЕСКОРЕНИХ

21 листопада 2021 о 11:24

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко взяв участь в онлайн-семінарі до Дня ГІДНОСТІ і СВОБОДИ, який було проведено в Національному університеті біоресурсів і природокористування «Україна — країна нескорених». 

В своєму виступі він відмітив, що головними світоглядними ідеями двох революцій були: людино і україноцентризм. «Нашою проблемою є те, що ми так тікали від «русского мира», що проскочили «український світ», транзитом проїхали Європу і опинились в Америці ортодоксального лібералізму 90 років 20 століття! Тож нам варто повернутися додому — в УКРАЇНУ, де в пошані свода кожної лдини і національна гідність всіх українців! Бо за нас ніхто нас самостійними, вільними і щасливими не зробить!», — зазначив микола Володимирович. Також подякував Станіславу Ніколаєнку і колективу НУБІП за організацію цього заходу.

Розділи: Політика

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути