chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться акція «Україна – країна найсильніших людей»

28 березня 2011 о 11:24

Як відомо, 8 жовтня 2011 року виповнюється 140 років з дня народження видатного спортсмена-борця, шестикратного чемпіона світу з боротьби, символу сили духу і тіла – Івана Піддубного, який народився у селі Красенівка Чорнобаївського району Черкаської області.

З нагоди цієї дати, яка спонукає в інформуванні про спортивну та громадську діяльність Івана Піддубного вийти за межі Черкащини, як це зазвичай робилося у попередні роки, Фонд Миколи Томенка спільно з Козацьким селищем «Мамаєва Слобода» 8 жовтня проведуть акцію «Україна – країна найсильніших людей».

В цей день школярі й діти матимуть можливість взяти участь у майстер-класах олімпійських чемпіонів та переможців міжнародних змагань у силових єдиноборствах, які протягом останніх років примножували славу непереможного Івана Піддубного на міжнародних аренах, пропагуючи Україну як країну сильних людей.

Деталі проведення акції «Україна – країна найсильніших людей» оргкомітет повідомить згодом.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути