chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «7 ЧУДЕС УКРАЇНИ» вирушає на ПРИКАРПАТТЯ до ДНІСТРОВСЬКОГО КАНЬЙОНУ

19 січня 2022 о 11:12

Відомий політичний і громадський діяч, лідер Громадського руху «Рідна країна», ініціатор та організатор загальнонаціональних акцій «Сім чудес України» та «Сім природних чудес України» Микола Томенко візьме участь у заходах, приурочених відзначенню Дня Соборності України, які відбудуться в актовому залі Чернелицького ліцею. У програмі: 

  • Молитва за Україну за участі священників громади.
  • Святковий виступ.
  • Презентація просвітницьких проектів «Ідеї, цінності та люди, які творять СОБОРНУ УКРАЇНУ». Микола Томенко, громадський діяч, професор КНУ, ініціатор акції «7 чудес України»
  • Вітальне слово депутата Івано-Франківської обласної ради Івана Приймака та селищного голови Чернелиці Івана Скрип‘юка. Святкування відбудуться в суботу, 22 січня, початок о 16 годині. Варто додати, що з ініціативи Миколи Томенка проведено загальнонаціональну акцію «Сім природних чудес України», одним з таких чудес визнано Національний природний парк «Дністровський каньйон», у межах регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон» розташовані всі десять населених пунктів Чернелицькоі громади. Унікальна національна природна перлина саме тут і саме тут формуються туристичні центри (Хмелева), спортивно-туристичні (Вільхівці), історико-культурні (Чернелиця), які невдовзі, як очікується, забезпечать Дністровському каньйону статус особливо привабливої території і місця відпочинку.

В. Приймак

Розділи: Анонси подій

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути