chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «7 ЧУДЕС УКРАЇНИ» вирушає на ПРИКАРПАТТЯ до ДНІСТРОВСЬКОГО КАНЬЙОНУ

19 січня 2022 о 11:12

Відомий політичний і громадський діяч, лідер Громадського руху «Рідна країна», ініціатор та організатор загальнонаціональних акцій «Сім чудес України» та «Сім природних чудес України» Микола Томенко візьме участь у заходах, приурочених відзначенню Дня Соборності України, які відбудуться в актовому залі Чернелицького ліцею. У програмі: 

  • Молитва за Україну за участі священників громади.
  • Святковий виступ.
  • Презентація просвітницьких проектів «Ідеї, цінності та люди, які творять СОБОРНУ УКРАЇНУ». Микола Томенко, громадський діяч, професор КНУ, ініціатор акції «7 чудес України»
  • Вітальне слово депутата Івано-Франківської обласної ради Івана Приймака та селищного голови Чернелиці Івана Скрип‘юка. Святкування відбудуться в суботу, 22 січня, початок о 16 годині. Варто додати, що з ініціативи Миколи Томенка проведено загальнонаціональну акцію «Сім природних чудес України», одним з таких чудес визнано Національний природний парк «Дністровський каньйон», у межах регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон» розташовані всі десять населених пунктів Чернелицькоі громади. Унікальна національна природна перлина саме тут і саме тут формуються туристичні центри (Хмелева), спортивно-туристичні (Вільхівці), історико-культурні (Чернелиця), які невдовзі, як очікується, забезпечать Дністровському каньйону статус особливо привабливої території і місця відпочинку.

В. Приймак

Розділи: Анонси подій

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути