chrome firefox opera safari iexplorer

Перший Національний канал України розпочинає показ циклу програм «7 чудес України»

30 липня 2013 о 12:54

Як відомо, «7 чудес України» — загальнонаціональна акція, започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році, яка стала найрезонанснішим та найуспішнішим проектом у галузі популяризації вітчизняного туризму за більш ніж 20 років української незалежності.

За результатами загальнонаціональної акції було відзнято два цикли програм «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» та «7 природних чудес України».

Перший Національний канал в літній період розпочинає показ 20-ти програм з циклу «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» та 10-ти програм з циклу «7 природних чудес України».

Метою показу є популяризація унікальних історичних, архітектурних, природних місць України та активізація відпочинку та туризму в нашій державі.

Програми будуть виходити по суботам і неділям – зокрема 3 серпня об 11 годині 35 хвилин і 4 серпня о 12 годині 55 хвилин.

Ведучий програми, ініціатор акції «7 чудес України» — Микола Томенко
Сценарій – Лук’ян Сельський
Режисер — Ольга Крайник

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути