chrome firefox opera safari iexplorer

Плануються зйомки третього циклу програм про «7 чудес України»

07 листопада 2012 о 12:37

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» був одним із серйозних конкурентів і увійшов у фінальну частину акції «7 чудес України», отримавши спеціальну відзнаку. Це стало результатом свого часу плідної діяльності Михайла Сікорського на ниві відродження музеїв.

Про це сказав Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, виступаючи на всеукраїнському історико-культурологічному форумі «Сікорські читання».

Микола Томенко поінформував учасників форуму, що він разом із творчою групою телеканалу ТВі відзняли два цикла програм на підставі цієї акції: «7 чудес України: замки, палаци, фортеці» та «7 природних чудес України».

За словами Миколи Томенка, сьогодні планується відзняти третій цикл програм, який буде називатися «7 історичних чудес України», де окрім переможців акції (Софії Київської, Києво-Печерської Лаври, Херсонесу Таврійського, Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинської фортеці», Національного заповідника-острова «Хортиці», Національного дендропарку «Софіївка», Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець») будуть відзняті такі унікальні об’єкти як національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути