chrome firefox opera safari iexplorer

Передачі про унікальні природні чудеса України з'явилися на DVD-дисках

28 січня 2013 о 14:02

Засновник Фонду «Рідна країна», Голова оргкомітету акції «7 чудес України» Микола Томенко поінформував про появу довгоочікуваного DVD-диску «7 природних чудес України».

До диску увійшли 10 програм про переможців та спецномінантів акції «7 природних чудес України», які були відзняті творчим колективом телеканалу ТВі на чолі з Миколою Томенком та транслювалися протягом кількох місяців на провідних українських телеканалах.

За словами Миколи Томенка, до нього, як ініціатора акції, неодноразово зверталися експерти та освітяни з проханням випустити такий DVD-диск, який можна було б використовувати у навчальній та просвітницькій діяльності.

Микола Томенко нагадав, що це вже не перший успішний проект Фонду «Рідна країна» спільно з телеканалом ТВі. Так, минулого року, за результатами всеукраїнської акції «7 чудес України: замки, палаци, фортеці» була відзнята серія з 20 програм про переможців та спецномінантів акції.

Також Микола Томенко повідомив, що подарує таку серію DVD-дисків в освітні заклади України. Цей подарунок істотно полегшить вчителям географії викладання своїх предметів, а учням дозволить наочно ознайомитися з унікальними природними об’єктами України. Варто сподіватися, що він стане незамінним помічником й усім завзятим туристам.

Для довідки. Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у  2007 році. Тоді, за результатами акції країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України».

Вже за рік відбувся другий етап акції – «7 природних чудес України». Переможцями акції стали Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Регіонально-ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», Дністровський каньйон, Мармурова печера, Національний природній парк «Подільські Товтри», озера Світязь та Синевір. Спецномінації отримали Блаклавська бухта з мисами Айя і Фіолент,  гора Говерла та Олешківські піски.

Акція «7 чудес України: замки, палаци, фортеці» стартувала у 2010 році та фінішувала 2011-го.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути