chrome firefox opera safari iexplorer

Передачі про унікальні природні чудеса України з'явилися на DVD-дисках

28 січня 2013 о 14:02

Засновник Фонду «Рідна країна», Голова оргкомітету акції «7 чудес України» Микола Томенко поінформував про появу довгоочікуваного DVD-диску «7 природних чудес України».

До диску увійшли 10 програм про переможців та спецномінантів акції «7 природних чудес України», які були відзняті творчим колективом телеканалу ТВі на чолі з Миколою Томенком та транслювалися протягом кількох місяців на провідних українських телеканалах.

За словами Миколи Томенка, до нього, як ініціатора акції, неодноразово зверталися експерти та освітяни з проханням випустити такий DVD-диск, який можна було б використовувати у навчальній та просвітницькій діяльності.

Микола Томенко нагадав, що це вже не перший успішний проект Фонду «Рідна країна» спільно з телеканалом ТВі. Так, минулого року, за результатами всеукраїнської акції «7 чудес України: замки, палаци, фортеці» була відзнята серія з 20 програм про переможців та спецномінантів акції.

Також Микола Томенко повідомив, що подарує таку серію DVD-дисків в освітні заклади України. Цей подарунок істотно полегшить вчителям географії викладання своїх предметів, а учням дозволить наочно ознайомитися з унікальними природними об’єктами України. Варто сподіватися, що він стане незамінним помічником й усім завзятим туристам.

Для довідки. Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у  2007 році. Тоді, за результатами акції країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України».

Вже за рік відбувся другий етап акції – «7 природних чудес України». Переможцями акції стали Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Регіонально-ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», Дністровський каньйон, Мармурова печера, Національний природній парк «Подільські Товтри», озера Світязь та Синевір. Спецномінації отримали Блаклавська бухта з мисами Айя і Фіолент,  гора Говерла та Олешківські піски.

Акція «7 чудес України: замки, палаци, фортеці» стартувала у 2010 році та фінішувала 2011-го.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі