chrome firefox opera safari iexplorer

Як ТАРАС ШЕВЧЕНКО пропагує свій HUB у КАНЕВІ

01 лютого 2022 о 13:44

А на сторожі коло їх… Поставлю СЛОВО…HUB?! 

Тарас ШЕВЧЕНКО був і залишається одним із творців світоглядного УКРАЇНСЬКОГО СВІТУ. Саме тому, в різні часи, його намагалися використати для обґрунтування різноманітних НЕУКРАЇНСЬКИХ проектів і планів. Радянська влада прагнула перетворити Шевченка на прихильника російського більшовизму та радянського комунізму, а влада Януковича-Путіна — на друга царів Російської імперії. От і нині «влада без батьківщини і світогляду» вирішила долучитися до осучаснення Шевченка і добудований на кошти громадян України Культурний центр в Каневі назвали "Шевченко HUB”. Цікаво, хто із моральних авторитетів України, знаних шевченкознавців порадив владі головний КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР в КАНЕВІ, одній із ДУХОВНИХ СТОЛИЦЬ, УКРАЇНИ обізвати ХАБОМ?!! 

Складається враження, що ми так бігли від «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ», що проминули «УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ» і втрапили до «країни із владою КОСМОПОЛІТІВ та МАЛОРОСІВ». Очевидно, що реконструкція та будівництво історико-культурних пам‘яток на КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ повинна відбуватися за погодженням із гуманітарною, фаховою спільнотою та під контролем громадськості. 

Мусимо захистити нашу національну ІСТОРІЮ і МОВУ, бо як вчить наш ПРОРОК: «Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос — більш нічого. А серце б‘ється — ожива, Як їх почує!»

П.С. Інформуємо також, що в рамках нашого проекту «ТВІЙ ШЕВЧЕНКО команда «РІДНОЇ КРАЇНИ» відзняла фільми із циклу «7 чудес України», перевидала десятки різноманітних книг та альбомів, допомогла у реставрації багатьом музеям, розмістила соціальну рекламу на шевченківську тематику… БЕЗ залучення БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ!