chrome firefox opera safari iexplorer

Творення УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і остаточна ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ»

17 березня 2022 о 20:56

Ну що, допомогла ВАМ «московська церква» і «велика російська культура»?! До злочинів російської орди на чолі з військовим злочинцем Путіним додалося бомбування Державного драматичного театру в Маріуполі, де переховувалися діти й мирні жителі міста. Між іншим, ще в лютому там йшла постановка за творами Чехова. Останнім часом багато мовлено про освячення ВІЙНИ Російською православною церквою на чолі з КІРІЛОМ та мовчазною згодою зі своїм російським очільником більшості священників із 12 тисяч парафій Московського патріархату в Україні, попри вбивства дітей і мирних мешканців та руйнування церков того ж таки Московського патріархату. Проте, майже не йдеться про діяльність «російської, радянської еліти» в Україні, яка ще до початку війни захищала всіми фібрами душі «нашу спільну спадщину — велику російську і радянську культуру». Лише після обстрілу Києва «друзі Табачника і Януковича» в Театрі російської драми нарешті змінили назву. Рівно рік тому, на 150-річчя ВЕЛИКОЇ УКРАЇНКИ, коли я вимагав забрати світле ім‘я Лесі Українки з назви російського театру в центрі української столиці, «російська еліта» Києва назвала мене ворогом народу і провокатором. Нарешті після бомбувань Києва і України зникла назва «Русское радіо», а фаната Путіна і «російського світу» Толочка звільнили з посади почесного директора Інституту археології… Але все частіше й частіше, я чую від нині модних на телебаченні «державних і військових стратегів», що творення «УКРАНСЬКОГО ВСЕСВІТУ» та ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» НЕ НА ЧАСІ! Ба більше, нас повчають як захищати Україну пропагандисти «ІНТЕРА», які ще вчора ходили з Путіним і Медведчуком одним «безсмертним полком» та пропагандисти медведчуківським каналів, як істерили «про американську колонізацію і захищали братній російський народ»… Я вже мовчу про включення в ефір єдиного військового каналу тих представників так званого шоу-бізнесу, які ще вчора в сраку цілували московську тусовку, а нині прозріли?!Олесандр Ткаченко і К., — Вам не соромно?! Перефразую тут класика про те, що Україна нині воює і за своїх громадян та за свою землю, але Україна воює і за свою історію, культуру та мову! Бо творення УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і остаточна ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» в Україні, як ніколи, НА ЧАСІ!

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі