chrome firefox opera safari iexplorer

Творення УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і остаточна ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ»

17 березня 2022 о 20:56

Ну що, допомогла ВАМ «московська церква» і «велика російська культура»?! До злочинів російської орди на чолі з військовим злочинцем Путіним додалося бомбування Державного драматичного театру в Маріуполі, де переховувалися діти й мирні жителі міста. Між іншим, ще в лютому там йшла постановка за творами Чехова. Останнім часом багато мовлено про освячення ВІЙНИ Російською православною церквою на чолі з КІРІЛОМ та мовчазною згодою зі своїм російським очільником більшості священників із 12 тисяч парафій Московського патріархату в Україні, попри вбивства дітей і мирних мешканців та руйнування церков того ж таки Московського патріархату. Проте, майже не йдеться про діяльність «російської, радянської еліти» в Україні, яка ще до початку війни захищала всіми фібрами душі «нашу спільну спадщину — велику російську і радянську культуру». Лише після обстрілу Києва «друзі Табачника і Януковича» в Театрі російської драми нарешті змінили назву. Рівно рік тому, на 150-річчя ВЕЛИКОЇ УКРАЇНКИ, коли я вимагав забрати світле ім‘я Лесі Українки з назви російського театру в центрі української столиці, «російська еліта» Києва назвала мене ворогом народу і провокатором. Нарешті після бомбувань Києва і України зникла назва «Русское радіо», а фаната Путіна і «російського світу» Толочка звільнили з посади почесного директора Інституту археології… Але все частіше й частіше, я чую від нині модних на телебаченні «державних і військових стратегів», що творення «УКРАНСЬКОГО ВСЕСВІТУ» та ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» НЕ НА ЧАСІ! Ба більше, нас повчають як захищати Україну пропагандисти «ІНТЕРА», які ще вчора ходили з Путіним і Медведчуком одним «безсмертним полком» та пропагандисти медведчуківським каналів, як істерили «про американську колонізацію і захищали братній російський народ»… Я вже мовчу про включення в ефір єдиного військового каналу тих представників так званого шоу-бізнесу, які ще вчора в сраку цілували московську тусовку, а нині прозріли?!Олесандр Ткаченко і К., — Вам не соромно?! Перефразую тут класика про те, що Україна нині воює і за своїх громадян та за свою землю, але Україна воює і за свою історію, культуру та мову! Бо творення УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і остаточна ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» в Україні, як ніколи, НА ЧАСІ!

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути