chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві влаштують велотиждень

02 вересня 2015 о 12:52
Європейський тиждень мобільності об'єднає веломанів
 16 вересня у Києві стартує Європейський тиждень мобільності. Столична Асоціація велосипедистів підготувала цікаві заходи з метою популяризувати велорух у Києві.

Тема велотижня цього року — мультимодальність. Жителів міста закликають оцінити наявний діапазон транспортних можливостей та раціонально обрати маршрут і види транспорту.

Відкриється велосипедний тиждень вічірньою екскурсією на велосипедах.

17 вересня оголошено днем «Велосипедом на роботу» — киян запрошують добиратися до офісів на двох колесах. Цього ж дня буде нагороджено перемоця конкурсу  “Велопрацедавець року-2015″, а ввечері пройде чергова вечірня велоекскурсія.

18 вересня велолюбителів зберуть на Контрактовій площі на «День ПАРКування», увечері — велоекскурсія.

19 вересня киян безкоштовно навчать, як робити самообслуговування велосипеда. Цього ж дня пройде велопарад.

20 вересня працюватиме велошкола з безпеки руху, а увечері  21 вересня пройде завершальна велоекскурсія.

22 вересня оголошується Днем без авто.

До організації заходів запрошуються волонтери.

Джерело: Моє місто
Розділи: Спорт в Україні

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути