chrome firefox opera safari iexplorer

Вересневі тези для патріотичної України: хто з ким і проти кого?!

30 серпня 2017 о 13:09

Нині багато розмов про потребу об’єднання опозиційних сил, які не підтримують нинішню владу. Це, вже традиційне для українського політикуму завдання ускладнено ФАКТИЧНИМ станом війни з Путінською Росією.

Отож, з огляду на старт нового політичного сезону з вересня 2017 року пропоную до дискусії такі тези. Для початку окреслю головне тактичне і стратегічне завдання.

ТАКТИЧНЕ полягає у підготовці до РЕАЛЬНО демократичних позачергових виборів парламенту та президента шляхом:

— ухвалення нового виборчого закону;

— формування нового складу ЦВК:

— скасування недоторканності депутатів та узаконення процедури імпічменту президента.

Тут зауважу, що вимога проведення позачергових виборів без виконання вищезгаданих завдань є неправильною.

Суть СТРАТЕГІЧНОГО завдання у погодженні спільної стратегії розвитку України на основі цінностей україноцентризму та європрагматизму. Ми бачимо це як обʼєднання в УКРАЇНСЬКИЙ БЛОК (назва умовна) політичних та громадських інституцій, які не підтримують політику влади.

Маємо на увазі, що при владі діє своєрідний ПРОАМЕРИКАНСЬКИЙ ЛІБЕРАЛЬНИЙ БЛОК, а інтереси Путіна в Україні представляють ціла низка партій ПРОРОСІЙСЬКОГО БЛОКУ. І перші й другі — наші менші або більші СВІТОГЛЯДНІ ОПОНЕНТИ.

Отож, об’єднання на базі двох тез – «проти терориста Путіна і бізнесмена Порошенка» є НЕДОСТАТНІМ і НЕЕФЕКТИВНИМ!

Це лише передумови для об’єднання, яке мусить базуватися на ЦІННОСТЯХ та СВІТОГЛЯДІ не проросійської чи проамериканської, а ПРОУКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути