chrome firefox opera safari iexplorer

Квітковий годинник столиці зміниться

21 квітня 2011 о 18:46

Уже наприкінці травня квітковий годинник на Майдану змінить імідж — за задумом  дизайнерів КП «Київзеленбуду» він буде у вигляді символу столиці — каштану.

Про це пише "Комсомольська правда".

Клумби у вигляді двох квітучих свічок розмістять праворуч і ліворуч від циферблата.

Для цього висадять 50 тисяч квітів — бегоній, колеусів, альтернант ер тощо.

Усі ці квіти комунальники уже виростили самотужки, тож купувати нічого не будуть.

Як відомо, квітковий годинник одержав новий механізм, який може експлуатуватися при температурі від мінус 40 до плюс 70 градусів.

 

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути