chrome firefox opera safari iexplorer

Столиця прийме VI етап Кубка світу з художньої гімнастики

02 травня 2011 о 13:54

6 – 8 травня київський Палац спорту прийматиме черговий, VI етап Кубка світу з художньої гімнастики. У змаганнях, які транслюватиме в прямому ефірі «Перший Національний» візьмуть участь 150 гімнасток з 39 країн.

У 2011 році Міжнародною федерацією гімнастики передбачено 10 етапів Кубка світу, більшість з яких проводяться і за індивідуальною, і за груповою программою.

З зупинками на трьох континентах змагання з художньої гімнастики вже пройшли 29-30 січня в Монреалі (Канада), 25-27 березня в Пезаро (Італія), 15-17 квітня в Каламаті (Греція), 23-24 квітня в Нижньому Новгороді (Росія), 28 квітня – 1 травня в Портімао (Португалія). Зовсім скоро Кубок світу загляне й до Києва, після чого етап приймуть 13-15 травня Корбей-Ессона (Франція), 20-21 серпня Софія (Болгарія), 26-27 серпня Тель-Авів (Ізраїль) і 5-7 вересня Ташкент (Узбекистан).

Участь у Кубку світу Категорії Б (а саме така категорія у 9 з 10 проведених Кубків світу) відкрито для всіх членів-федерацій ФІЖ. Країни, чиї гімнастки увійшли до ТОП-40 на Чемпіонаті світу 2010, мають право брати участь з двома гімнастками. Всі інші федерації мають право заявити тільки одну гімнастку. Кожна країна може також заявити одну групу, яка є Національною збірною командою.

Багатоборство для гімнасток, які виступають і в індивідульній, і в груповій програмах, є кваліфікацією у фінали в окремих видах. У фіналах бере участь вісім спортсменок.

Очки світового рейтингу присвоюються гімнасткам за результатами чотирьох найкращих змагань у році, що і складає їхню суму. Кращі з кращих у багатоборстві та в кожному виді будуть визнані переможницями загальної серії Кубка світу на останньому турнірі в Ташкенті.

 

Джерело: ZIK
Розділи: Здорова Спорт в Україні

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути