chrome firefox opera safari iexplorer

Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку Олега Ясенєва «Мандри»

20 січня 2021 о 10:03

Кожна нова персональна виставка Олега Ясенєва дивує: при сталості авторового почерку, для якого характерна передусім мінімальна колірна палітра, він не виглядає монохромним. Його «фірмовий» сірий переливається всіма можливими відтінками, світиться м’яким світлом, веде вглиб зображення. Експресивне письмо з мінімумом живописних прийомів плюс тонке чуття зображуваного, – і ось уже картина оживає, виходить за відведені їй рамки, заповнюючи експозиційний простір. Персональні виставки Олега Ясенєва, які відбувалися в галереї «АВС-арт», вже самими назвами підкреслювали споглядально-медитативний характер представлених робіт: «Пора дощів», «Мандри часом – світами і мріями», «Медитація світлом», «Несе ріка», «Небо із Заходу на Схід».

«Мандри» – нова виставка Олега Ясенєва в «АВС-арт», що запрошує в ретроспективні мандри разом із художником: між реальним й ірреальним, видимим і уявним; екзотичними місцями і впізнаваними краєвидами, вишуканими інтер’єрами й коридорами трансцендентності, спогадами й мріями.

На виставці презентується мистецький альбом, що вийшов за сприяння фундатора галереї «АВС-арт» Михайла Поживанова (Олег Ясенєв : художній альбом / [ред.-упоряд. А. Маричевська]. – К., 2020. – 312 с. – Серія «Імена»). Це видання вперше найбільш повно представляє творчий доробок Олега Ясенєва. Кожен розділ розкриває і світоглядні, й мистецькі засади майстра. Своєю живописною мовою автор створює виразний візуальний ряд образів-символів, що формують наскрізну тему позачасового тривання Світу, розмаїтого в чуттєвій і сенсовій єдності.

«Люблю, коли споглядання трансформується і з часом виливається у щось інше… Пізнання, відчуття навколишнього середовища, людей, того ж мистецтва, – це дає імпульс до творчості. І я щасливий, що маю таку професію, яка дарує свободу й простір», – говорить Олег Ясенєв.

Про автора

Олег Ясенєв народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області.

Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980—1983), Українській академії мистецтв, факультет станкового живопису (1984—1992). Закінчив аспірантуру УАМ. Із 1996 р. – викладач живопису в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Бере участь у республіканських, всесоюзних, міжнародних виставках та пленерах із 1986 р. Член Національної спілки художників України (1997). Заслужений художник України (2007).

Роботи знаходяться в державних та приватних колекціях України, Білорусі, Словаччини, Ватикану, Франції, США та Китаю.

Живе і працює в Києві.

Відкриття виставки – 26 січня 2021 о 18 годині.

Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 26 січня – 12 лютого 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний.

Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com

Сайт: www.avsart.com.ua Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

26 серпня

Інші дати
Олександр Анохін
1882 –  – лікар, розробив систему фізичного виховання в школах, яку виклав у праці «Природна система фізичних вправ. Руська система гімнастики». Перший власник офіційного диплома «Тренер з важкої атлетики» (1908). Голова оргкомітету І Російської олімпіади (1913 р., м. Київ).
Розгорнути
25 серпня відзначають:
  • День авіації України.
Розгорнути
Народився Василь Юрчак
(1876, м. Скали, Тернопільська область – 1914) – визначний драматичний актор галицької сцени кінця 19 – початку 20 ст.
«Хто має від Бога дар і не користується ним — злодій є.» (Данило Туптало)
Розгорнути
Народився Дмитро Дяченко
(1887 – 1942) – український архітектор, майстер необароко, один із засновників українського стилю. Серед його робіт - комплекс Української сільськогосподраської академії, корпуси інститутів ветеринарії, тваринництва, Торговельної академії в Києві.
Розгорнути

Новини Дивитися всі