chrome firefox opera safari iexplorer

30-річчю Незалежності сучасної України: добрі справи власним коштом, а не патріотичні понти з бюджету

08 липня 2021 о 07:52

Команда «Рідної країни» власним прикладом та за свої кошти готує низку просвітницьких, культурологічних, екологічних та спортивних проектів до 30-річчя Незалежності сучасної України. Натомість, дивує і дратує поява ініціатив від влади та «політичної еліти» до свята, виключно, задля політичних та партійних понтів.

Так, місцеві чиновники запланували за наші, більш як 100 мільйонів бюджетних гривень, помірятися у кого більший флагшток.

Водночас, вожді парламенських партій, яким держава платить наші 700 мільйонів гривень на рік, готують партійно-патріотичну рекламу в соціальних мережах, на телебаченні та на бігмордах!

Тим часом, триває медійний хіт-парад патріотичних роздумів тих «знавців футбольної справи» про те, яким повинен бути український футбол, які жодного футбольного м‘яча за свої кошти не купили у сільську школу чи зремонтували або збудували як меценати, бодай, один спортивний майданчик!

Отож, команда «Рідної країни»  пропонує зупинити бюджетний і оральний псевдо-патріотизм, а любов до Незалежної України підкріпити добрими справами за власні кошти!

Принагідно інформую, що наша команда до 30-річчя Незалежності сучасної України:

– проводить традиційне етнографічне світо «Зажинки-2021» на Київщині;

– встановить пам‘ятний знак славному козацтву в Трахтемирові;

– вручить світоглядні подарунки десяткам шкіл та бібліотек в рамках проекту «Українська книга – дітям України»;

– допоможе десяткам спортивних та звичайних шкіл спортивним обладнанням та інвентарем, а ФАПам – засобами індивідуального захисту в контексті нашого проекту «Здоровим і спортивним – бути модно»…

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Бо правдивий, щоденний патріотизм – це любов до України, яка не лише до глибини душі, а й до глибини власної кишені!

Микола Томенко — засновник фонду «Рідна країна»

Розділи: Громадянська

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути