chrome firefox opera safari iexplorer

При вишах створять центри працевлаштування

01 червня 2011 о 12:02

Міністерством освіти затверджено типове положення, яке регулює діяльність підрозділів вищих навчальних закладів щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яким зокрема визначені основні завдання та функції відповідних підрозділів навчальних закладів, що мають сприяти процесу працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів України.

Наказ МОНмолодьспорт виданий на виконання минулорічного розпорядження уряду, що передбачає кроки держави у напрямі підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та забезпечення реалізації їх прав на роботу.

Діяльність відповідних університетських підрозділів, до якої також мають бути залучені представники органів студентського самоврядування, передбачає налагодження взаємовідносин із зацікавленими організаціями шляхом укладення відповідних угод.

До основних завдань, покладених на зазначені центри працевлаштування при університетах, відносяться аналіз попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює вищий навчальний заклад, налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників.

Створені центри працевлаштування мають інформувати студентів та випускників про вакантні місця, що відповідають рівню їх фахової підготовки, а також виконувати інші функції спрямовані на реалізацію підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, що задекларовані державою.

Фінансування діяльності та заходів університетських центрів щодо сприяння працевлаштуванню студентів та випускників має здійснюватися за рахунок коштів вищого навчального закладу. Департаменту вищої освіти профільного міністерства доручено координувати роботу щодо створення у вищих навчальних закладах зазначених підрозділів.

 

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти Освічена

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути