chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка графіки «Бачити в кольорі»

Дата події:17-24 жовтня 2010 р.
Місце події:Центрі міської історії (м. Львів, вул. Богомольця, 6)
Більше про подію:

Виставка графіки «Seeing in Colour» («Бачити в кольорі»), що незабаром відкриється у Львові, презентуватиме твори 23 сучасних британських митців, включно з Деміеном Херстом, Едуардо Паолоцці та Патріком Колфілдом.

Твори не лише змусять Вас думати лимонно або кокетливо помаранчево, але й допоможуть дослідити історію кольору в мистецтві і повсякденному житті. Ви побачите, як художники справіку добували кольори з землі, каміння, крові, квіток і рослин, кори дерев та металів. Ви довідаєтесь, як людство взаємодіє з кольорами і описує себе через них, як колір може означати не лише пігмент для фарби, а й відображати культурні та світоглядні особливості.

Окрім різнобарвної експозиції, буде час і для яскравих бесід. Молоді українські митці та поціновувачі сучасного мистецтва порівняють своє бачення кольорів з Емі Петтіфайер, британською художницею, що отримала ступень магістра в одному з найвідоміших мистецьких шкіл Лондона — коледжі Голдсміт — та працювала з багатьма знаними молодими іменами британської столиці, а також з професором Львівської національної академії мистецтв Зеновією Танко.

Про Колекцію Британської Ради
Понад 60 років Британська Рада збирає мистецькі твори для того, щоб експонувати за кордоном здобутки британських митців і дизайнерів. Колекція почалась у 1950-х роках із невеличкої збірки графіки, а на сьогодні зросла до понад 8000 творів, що включають усі види медій і всі аспекти британського мистецтва і дизайну ХХ і ХХІ століть. У Колекції немає постійного експозиційного приміщення, тому її часто називають «Музеєм без стін».

Детальніша інформація є тут http://www.city-adm.lviv.ua/posters

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути