chrome firefox opera safari iexplorer

Рада повернеться до пенсійної реформи у вересні?

22 липня 2011 о 09:27

Закон про пенсійну реформу ще не передано з парламенту на підпис президенту. Про це повідомив віце-спікер Верховної ради Микола Томенко. «Закон ще не переданий на підпис президенту», — сказав віце-спікер. При цьому Томенко зазначив, що скоро закінчується термін підготовки закону для передачі його на підпис.

У той же час, за словами віце-спікера, нічний і прискорений характер прийняття пенсійної реформи привів до виникнення ряду проблем.

Зокрема, додав Томенко, різні статті закону містять норми, які не узгоджуються між собою. Крім того, зазначив він, є ряд норм, які потребують уточнення через кінцеві положення закону.

«Це означає, що відповідно до ст. 131 Регламенту Верховної ради, для того, щоб усунути неточності і неузгодженості у прийнятому законі, необхідне проведення голосування парламенту», — сказав він.

За його словами, відповідно до логіки, для того, щоб привести у відповідність закон про пенсійну реформу, необхідно проведення пленарного засідання.

Віце-спікер зазначив, що відповідно до календарного плану роботи парламенту, найближче засідання має відбутися тільки 6 вересня.

Томенко не виключив, що закон про пенсійну реформу буде переданий на підпис президенту, а той його поверне до Ради з низкою пропозицій.

«Мій прогноз такий, що 6 вересня Верховна Рада після проведення урочистого відкриття сесії змушена буде повертатися до закону про пенсійну реформу», — додав він.

Томенко також нагадав, що фракції опозиції не голосували за прийняття пенсійної реформи, будуть пропонувати президенту її заветувати, а у разі підписання закону будуть звертатися до Конституційного Суду щодо її неконституційності.

Нагадаємо, закон про пенсійну реформу було прийнято 8 липня.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути