chrome firefox opera safari iexplorer

Живі скульптури на центральних вулицях Львова

09 серпня 2011 о 09:04

Театральна освіта для такої роботи не обов’язкова, головне — бажання приносити радість і позитив.

“Ми не весь час стоїмо на одному місці. Коли людина підходить, кидає нам, наприклад, у ящичок гроші, ми їй кланяємося, коли людина хоче сфотографуватися, ми стаємо в якусь цікаву для неї позу”, — розповідає жива скульптура Оля.

Робочий день триває близько 7 годин. На шкіру скульптури наносять спеціальну фарбу, яка не шкодить. Кажуть, що у спеку тяжко в такому одязі, але результат того вартий.

“Спілкуюся мало, звичайно. Поглядів більше, погляд, зацікавлення, посмішки — то головне в нашій роботі”, — каже жива скульптура Артур.

“Дуже-дуже багато позитиву. Абсолютно нема злих людей, ніколи не підходять злі люди. Всі дуже добрі, всі завжди з емоціями, з захватом, запалом”, — каже жива скульптура Оля.

Аби сфотографуватись з живою скульптурою, іноді потрібно простояти в черзі. Для омріяного знімка — грошей не шкодують.

Живі скульптури працюють двічі на тиждень. Інші п'ять днів мають на основну роботу і підготовку до вихідних, коли знову гратимуть відведені ролі.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути