chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні знову зменшилась кількість безробітних

14 вересня 2011 о 12:24
Кількість безробітних на 1 вересня 2011 року становила 432,4 тисяч чоловік.

Такі дані Державної служби зайнятості озвучив перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага, передає УНІАН.

Кількість вакансій на 1 вересня цього року у базі даних держслужби зайнятості становила 99,2 тисяч, що на 6,6% більше, порівняно з кількістю вакансій на 1 вересня 2010 року (87,4 тисяч вакансій).

«Навантаження на одне робоче місце, тобто на одну вакансію бажаючих на даний момент становить 5 чоловік, які подали свої заяви», — сказав Надрага.

За даними Державної служби статистики, в Україні в липні цього року кількість офіційно зареєстрованих безробітних скоротилася порівняно з червнем на 7,2%, або на 36,6 тисяч чоловік, і на 1 серпня становила 469,5 тисяч чоловік.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі