chrome firefox opera safari iexplorer

За одне робоче місце в Україні борються 10 громадян

15 лютого 2013 о 11:30

На початок лютого кількість вакансій у базі Державної служби зайнятості становила 54,1 тис., тоді як кількість безробітних складала 564,5 тис. осіб.

Тобто, офіційно на кожне робоче місце припадає 10 кандидатів, свідчить офіційна статистика.

Так, серед професіоналів конкуренція складає 5 осіб на місце, серед кваліфікованих робітників з інструментом — 6, серед фахівців — 8, серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів — 12 осіб.

При цьому серед працівників торгівлі та сфери послуг, а також серед осіб без спеціальної підготовки, відповідно, на одне місце претендувало по 13 кандидатів, серед робітників з обслуговування технологічного обладнання — 16 осіб, серед технічних службовців — 19 осіб, а серед кваліфікованих працівників сільського господарства — 30 осіб.

Варто також зазначити, що на сьогодні 40% від усіх офіційних безробітних — молодь до 35 років, майже кожен другий зареєстрований безробітний був сільським жителем.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути