chrome firefox opera safari iexplorer

Відомі та цікаві українці завітають до прямого ефіру програми «Легко бути жінкою»

17 жовтня 2011 о 15:29

Цього тижня творча група ранкової програми «Легко бути жінкою» готує глядачам Першого Національного багато приємних сюрпризів. І тут не йдеться про ті подарунки – техніку, квитки, книжки тощо – які можна виграти, зателефонувавши до прямого ефіру з 10 до 11 години ранку. Це все, звичайно добре, але мова йде про розмови з фахівцями та відомими людьми про те, що однаково цікаве як для жінок, так і для чоловіків.

Ефірний тиждень програми 17–21 жовтня багатий на серйозні та водночас захоплюючі теми. Наприклад, понеділок, 17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів, тож і тему для прямого ефіру обрано відповідну – «Як стати багатим і успішним українцем»?

Завтра, у вівторок, мова йтиме про виховання дітей, а середу буде приділено такій серйозній психологічній проблемі, як синдром сильної жінки. На продовження «жіночої» теми четвер присвячено здоров’ю найпрекрасніших істот планети Земля – як ви вже здогадалися, жінок.

Ну а п’ятниця, останній робочий день тижня, який має давати позитивний заряд на вихідні та наснажувати до активного й цікавого відпочинку, буде присвячена українському весіллю і всьому, що пов’язано з цією приємною подією.

Серед запрошених цього тижня гостей – співачка Антоніна Матвієнко, гурти «Гайдамаки» та «Крихітка», мандрівник, екстремал та знавець секретів здорового способу життя Голтіс, силач Василь Вірастюк та безліч інших цікавих особистостей.

Говорити з гостями будуть ваші прихильні ведучі-слухачі Христина Стебельська, Тетяна Гончарова та Геннадій Попенко.
Запрошуємо до перегляду та заохочуємо висловлювати свої зауваги та побажання! Зробимо наш український ефір цікавим!

Новину додала Олена Андріяш

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути