chrome firefox opera safari iexplorer

Вул.Танкову перейменували на честь Ігоря Сікорського

27 жовтня 2011 о 13:50

Вулиця Танкова, що знаходиться у Шевченківському районі Києва, перейменована на честь українського інженера та авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київради, це рішення сьогодні на пленарному засіданні підтримали 97 депутатів Київради.

Зазначене питання було внесено до порядку денного пленарного засідання у відповідь на звернення Посольства США. Питання перейменування вулиці було нагальним, оскільки на кінець жовтня заплановане відкриття нового офісу посольства.

Ім’я І.Сікорського для назви вулиці було вибрано не випадково, видатний авіаконструктор працював як в Україні, так і в США, зазначається в повідомленні.

Секретар Київради Галина ГЕРЕГА відзначила, що міська влада з розумінням ставиться до питань перейменувань вулиць і підтримує зміну застарілих назв на більш актуальні. Втім, секретар Київради зауважила, що напередодні чемпіонату з футболу Євро-2012 Київрада намагатиметься уникати перейменувань в центральній частині міста, аби не заплутувати гостей столиці, які подорожуватимуть Києвом згідно зі складеними раніше картами.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути