chrome firefox opera safari iexplorer

Українки тріумфували на тенісних турнірах

21 листопада 2011 о 10:15

Українські тенісистки Леся Цуренко та Марина Заневська перемогли на турнірах ITF у Братиславі та Екердревілі з призовим фондом 25 тисяч доларів та 10 тисяч доларів відповідно.

У фіналі киянка, посіяна під першим номером, переграла п'яту ракетку турніру чеську тенісистку Кароліну Плішкову 7:5, 6:3.

Цікавий факт — за весь турнір Леся не програла жодного сету. Додамо, що це шостий титул ITF у професійній кар'єрі Цуренко.

В свою чергу Заневська, посіяна під 4 номером, здолалаАнну-Лєну Фрідсам з Німеччини 6:4, 6:2.

Таким чином, цей титул став третім одиночним титулом на турнірах ITF у професійній кар'єрі Марини.

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути