chrome firefox opera safari iexplorer

Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів

21 листопада 2011 о 10:20

Українські інтернет-користувачі зареєстрували понад 1,1 мільйона блогів, із яких 100 тисяч є активними.

Про це заявив менеджер Пошуку у блогах Яндекса Антон Волнухін. За його даними, близько 100 тисяч блогів містять більше п'яти записів і оновлювалися хоч б раз за останні три місяці. Порівняно із 2010 роком, кількість українських блогів зросла на 57%, а кількість активних зменшилася — рік тому їх було 120 тисяч.

Серед блогерів, які вказують своє місто у профілі, більшість стверджують, що живуть у Києві, Одесі, Харкові, Донецьку чи Дніпропетровську.

80000 блогерів пишуть пости переважно українською мовою. Найчастіші міста у профілях таких користувачів: Київ, Львів чи Тернопіль. Причому за кількістю активних україномовних блогерів Львів випереджає Київ.

Статистика Яндекс також свідчить про те, що українськими інтернет-користувачами зараз зареєстровано близько 160 тисяч мікроблогів на Twitter. Найбільше українських користувачів Twitter із Києва, за ним йдуть Харків, Одеса, Львів і Донецьк.

Частка українських користувачів Twitter, які хоч іноді пишуть українською мовою, за рік зросла із 29% до 45% — тепер їх 72 тисячі. Найбільше україномовних користувачів Twitter, як і користувачів блогів, у Києві, Львові та Тернополі.

З'ясувалося також, що середня довжина твіта з України російською мовою — 69 символів, а українською — 70.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року компанія Яндекс повідомляла, що в Україні кількість активних блогів зростає, тоді як у Рунеті — падає.

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути