chrome firefox opera safari iexplorer

Головну ялинку України «переодягають»

16 грудня 2011 о 14:06

На Майдані у Києві почали знімати гірлянди з головної ялинки країни, повідомляють у своїх сторінках на Facebook нардепи Василь Горбаль, Володимир Ар'єв та Євген Суслов.

«Проїжджав Хрещатиком. З зеленого конусоподібного шедевра сучасного мистецтва знімають гірлянди», — написав Горбаль. Нардеп жартуючи завдався питанням: «Я щось пропустив?)) Новий рік скасували ?))))».

«На Майдані ялинку вже розбирають, іграшки почали знімати. Тепер поставлять якийсь квадрат?», — пожартував Євген Суслов.

В Київській держадміністрації ТСН.ua розповіли, що ялинку роздягають для того, щоб гірлянди розвішати по спіралі.

Зараз з головної ялинки України знімають гірлянди та розвішують на ній новорічні кольорові кулі.

Зазначимо, головна 40-метрова ялинка країни, цього року штучна, через свою незвичну форму вже викликала подив киян. Мешканці столиці назвали її «ялинкою-пірамідкою» або «ялинкою в шкарпетці».

Гендиректор Тернопільської компанії «Ялинка України» (яка і встановлювала святкове дерево) Петро Ордінанг раніше заявив, що ялинка «буде дуже красива і модна, як у Європі».

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути