chrome firefox opera safari iexplorer

Якість питної води в Україні у 28 разів нижча, ніж в Європі

20 грудня 2011 о 12:41

Вимоги до питної води в країнах Європи в 28 разів вищі, ніж в Україні і це негативно впливає на її якість. Про це на прес-конференції повідомила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, передає кореспондент УНН.

«Законодавство України не відповідає європейським вимогам, тому стандарти української питної води не відповідають європейським. В Європі у 28 разів вищі вимоги до питної води», — зазначила Т. Тимочко.

За словами фахівця, для покращення якості питної води в Україні необхідно запровадити водну рамкову Директиву Європейського Союзу та прийняти закон про повну відмову від миючих засобів на основі фосфатів.

Як повідомляв УНН, новий варіант програми «Питна вода» на 2011—2020 роки, яка була затверджена Президентом України Віктором Януковичем, дозволяє залучити інвестиційні кошти для проведення заходів, пов’язаних з поліпшенням якості питної води для населення.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути