chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Різдвяна коляда», Черкаси

Дата події:15 січня 2012 о 15:00
Місце події:м. Черкаси, Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка
Більше про подію:

15 січня у Черкасах відбудеться фестиваль «Різдвяна коляда». До місцевих колективів долучаться гості зі Львова та Тального.

Гурти на сцені Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка виконають для черкасців колядки, щедрівки, віншування та інші різдвяні твори. Це спільний проект черкаської Мерії та парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви, повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

За словами організаторів, Фестиваль «Різдвяна коляда» масштабно стартував торік і дуже сподобався містянам. Тому є усі підстави сподіватися, що черкасці знову відвідають виступи колективів та візьмуть участь в різдвяній забаві.

Організатори цьогоріч вирішили безкоштовні квитки віддавати за попереднім записом. Так, бажаючим потрібно з 10 по 12 січня з 8.00 до 17.00 зателефонувати в управління культури (36-00-06) і забронювати квитки. Квитки можна буде отримати в касі театру 13 січня з 12.00 до 17.00.

Як розповідають організатори, ідею фестивалю вони запозичили у Львові, де подібний захід триває вже понад 15 років.

Програма фестивалю

15.00 -17.00 – у приміщенні Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбудеться концерт за участю творчих колективів Черкас, Тального та Львова.

17.00 -19.00 – на Театральній площі розпочнуться народні гуляння із вітаннями творчих колективів, ватрою та пригощанням пряниками.

10 лютого

Інші дати
Василь Ремесло
1907 –  український вчений-агроном, селекціонер. Створив і районував 20 сортів озимої пшениці («Миронівська-808» давала в сім разів більший урожай, ніж інші сорти), видав понад 200 наукових праць, в тому числі 5 монографій.
Розгорнути
Народився Георгій Малаков
1928 – український графік (серії «Київ. 1941–1945», «Київ у грізний час», «Завойовники морів» та ін.).
Розгорнути
Юхима, Охріма
Якщо вітряно, то літо буде мокрим
Розгорнути
240 років від дня народження Василя Каразіна
(1773, с.Кручик Харківська область – 1842) - український вчений, винахідник, громадський діяч. Засновник першого у східній Україні Харківського університету, автор численних відкриттів в галузі органічної та неорганічної хімії.
«Блаженний вже стократно, якщо випадок дав можливість зробити бодай найменше добро люб»язній моїй Україні…» (Василь Каразін)
Розгорнути
Народився Роберт Клявін (Візиренко)
1929 р. – український артист балету, балетмейстер, педагог. Партії: Степан («Лілея» К. Данькевича), Лукаш («Лісова пісня» М. Скорульського). Ролі у фільмах «Лілея», «Летючий корабель», «Будні карного розшуку» та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі