chrome firefox opera safari iexplorer

До Черкас на «Різдвяну коляду» завітає настоятель УГКЦ

12 січня 2012 о 15:08

Новообраний настоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) 15 січня завітає до Черкас. Про це «Рідній країні» повідомила прес-служба Черкаського міськвиконкому.

У програмі візиту – участь в Службі Божій парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви (тимчасове приміщення церкви знаходить у загальноосвітній вечірні школі, що по вул. Вернигори, 19).

Згодом Блаженніший відвідає місце, на якому в планах збудувати греко-католицький храм.

Найголовніший захід, заради якого й приїде настоятель УГКЦ, – фестиваль «Різдвяна коляда», що 15 січня о 15:00 стартує в драмтеатрі імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що на сцені драматичного театру місцеві гурти та гості зі Львова виконають колядки, щедрівки, віншування та інші різдвяні твори. Це спільний проект черкаської мерії та парафії Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви.

З 17:00 до 19:00 на Театральній площі розпочнуться народні гуляння із вітаннями творчих колективів, ватрою та пригощанням пряниками.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути