chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти визначилося із розкладом школярів під час Євро та ЗНО

23 січня 2012 о 09:24

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту встановило, що навчальні заняття для 1-8 і 10 класів завершаться 25 травня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Водночас для 11 класів навчальні заняття закінчаться 3 травня, після чого 4-11 травня у них пройде державна підсумкова атестація, зокрема, з української мови (обов'язково), математики або історії, або профільного предмету, а також з предмета, який обере учень.

12-13 травня випускникам 11 класів вручатимуться документи про освіту.

Також Міносвіти затвердило графік проведення зовнішнього незалежного тестування.

Згідно з цим графіком, 15 травня відбудеться тестування з хімії, 17 травня — з російської мови, 19 травня — з географії, 21-22 травня — з математики, 24 травня — з всесвітньої історії, 26 травня — з іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька), 28-29 травня — з української мови та літератури, 31 травня-1 червня — з історії України, 5 червня — з фізики, 7 червня — з біології.

Державна підсумкова атестація учнів 4 класів з української мови та читання (мови навчання) та математики пройде 11-18 травня.

У 9 класів навчальні заняття завершаться 14 травня, а 15-30 травня пройде державна підсумкова атестація. Учні проходять атестацію з п'яти предметів: української мови, математики, біології, географії, іноземної мови або іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Нагадаємо, в липні 2011 року Кабінет Міністрів рекомендував завершити навчальний рік 2011/2012 до 25 травня 2012 року в зв'язку з чемпіонатом Європи з футболу. У червні 2011 року Міносвіти опублікувало лист, в якому заявило про намір почати вступну кампанію до вищих навчальних закладів в 2012 році 2 липня.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути