chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка скульптури Сергія Панасенка «Мовчання»

Дата події:9-20 лютого 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

«Это путь в поиске покоя, гармонии, счастья. Это путь сознания в различных образах. Это путь души через осознания себя в этом мире ничем и кем-то. Путь, который ведёт к Свету через равнодушие и недоверие, через знания и разочарование, через одиночество и оставленность, через примирение и прикосновение, через отречение и очищение, через стремление и праведность, через покорность и единение, через испытания и покаяние.»

С.Панасенко

Особиста драма кожного складається з багатьох моментів, періодів, станів та результатів, але ми свідомо чи без свідомо, мовчки переживаємо їх поряд з близькими чи просто перехожими. І лише володіючи та маніпулюючи абсолютно невербальним, а просто мінеральним чи органічним матеріалом обдарована людина може прокричати усім зрозумілою мовою про власний шлях.

В об’єктах, створених із дерева, металу та гіпсу енергія та інформація, що просто читається завдяки антропоморфності та архітектурній лаконічності. У кожному творінні ми бачимо те що пережили чи те до чого прагнемо.

Л.Ничай

Запрошуємо до колективної рефлексії під медитативні звуки мантри — www.prostir365.net.ua

Відкриття виставки 9 лютого 2012 року о 19:00. 

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути