chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Львові стартує ювілейне Свято шоколаду

09 лютого 2012 о 00:26

9 лютого у Львові в Палаці мистецтв розпочнеться V Свято шоколаду, котре триватиме до неділі. Про це повідомив організатор фестивалю Андрій Сидор.

“Розпочнеться фестиваль показом ексклюзивної колекції від Оксани Караванської, яка представить колекцію haute couture, що складатиметься із 26 креативних суконь”, – розповів Андрій Сидор.

“Ця колекція – навіяна шоколадом, мої враження від нього. Вся колекція буде hand made, як і найкращий шоколад, який також робиться вручну”, – розповіла  дизайнер Оксана Караванська.

“Упродовж трьох днів відвідувачі фестивалю зможуть побачити шоколадне місто з унікальними скульптурами львівських будинків, шоколатьє Валентин Штефаньо створить унікальну 5-метрову шоколадну піраміду, інші професійні українські та закордонні шоколатьє і кондитери проводитимуть майстер-класи”, – сказав Андрій Сидор.

Також організатор заходу зазначив, що цього року відбудеться конкурс кондитерів-аматорів, в якому можуть прийняти участь всі бажаючі, хто створить свої солодкі страви. Головним суддею цих змагань буде відома телеведуча Даша Малахова.

Нагадаємо, що Свято шоколаду відбудеться з 9 до 12 лютого у Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17.

Більше можна почитати тут.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути