chrome firefox opera safari iexplorer

Сайт EX.UA знову перестав працювати

10 лютого 2012 о 14:04

У п’ятницю, 10 лютого, знову перестав працювати сайт популярного файлобмінника EX.UA. Раніше можна було зайти на його сайт, але більшість файлів були не відновлені і не доступні для скачування.

Вчора «Майкрософт України» поскаржилася на те, що на EX.UA знову з’явилися піратські копії продукції Microsoft. У компанії звернулася до адміністрації EX.UA з проханням видалити з ресурсу піратські копії своїх продуктів, пише «Дело».

«На сайті EX.UA після відновлення його роботи знову з’явилися неліцензійні копії програмного забезпечення виробництва Microsoft Численні заяви представників EX.UA про співпрацю з правовласниками дали нам підстави вважати, що сайт буде самостійно боротися з порушеннями закону на своїх серверах», – відзначається в прес-релізі компанії.

На думку «Майкрософт Україна», адміністрація порталу повинна вживати заходів для попередження появи незаконного контенту.

Сьогодні ж адміністрація EX.UA на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook написала, що вчорашня заява представників компанії «Майкрософт Україна» про продовження розповсюдження нелегального контенту більше схоже на маніпуляції.

«Вчора Microsoft Україна розповсюдила прес-реліз, в якому звинувачує адміністрацію ресурсу EX.UA в бездіяльності, а саме використовує наступне формулювання «адміністрація порталу не вживає жодних заходів для Запобігання появі незаконного контенту». Дії Microsoft Україна викликають питання про те чи дійсно Microsoft Україна зацікавлена ​​у співпраці або ж намагається маніпулювати ситуацією. Адміністрація ресурсу здивована такою позицією компанії, до питань і прохань якої протягом усього періоду співпраці була дуже уважна», – йдеться в повідомленні адміністрації файлообмінника EX.UA.

Раніше адвокат EX.UA розповів, що багато чиновників використовували закриття файлообмінника в свою користь, при цьому не змінюючи ситуації навколо інциденту

Нагадаємо, за даними управління зі зв’язків з громадськістю МВС, під час обшуків в офісі і дата-центрах веб-ресурсу оперативники вилучили 200 серверів із загальним обсягом нелегального контенту більше 6000 терабайт. При цьому міністерство називало «Майкрософт Україна», в числі компаній, за зверненням яких було порушено кримінальну справу стосовно ЕХ.UA. «Майкрософт Україна» згодом заперечував свою причетність до порушення справи.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути