chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський конкурс «Питні меди–2012»

Дата події:25-26 лютого 2012 р.
Місце події:кафедра бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України (вул. Затевахіна, 8, орієнтир - Монастир Голосіївська пустинь)
Більше про подію:

25.02.2012 р. о 13-00 на кафедрі бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України (вул. Затевахіна, 8, орієнтир — Монастир Голосіївська пустинь) відбудеться відкриття ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ПИТНІ МЕДИ – 2012».

Організатор — Гільдія медоварів України спільно з кафедрою бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки постійної комісії Київради з питань культури та туризму.

26.02.2012 р. об 11-00 – нагородження переможців, урочисте закриття.

«Медоваріння, бортництво — один із традиційних народних промислів. Завдяки цьому промислу виникли не лише воскові церковні свічі, а й чудові славнозвісні напої, які ми знаємо з казок як «мед-пиво». До того ж в Києві є цілий масив, який так і називається — Бортничі. Тож мед важлива складова української куль та історії. Познайомитися з найкращими досягненнями медоварів можна буде останні дні Колодія – завтра та післязавтра», — розповів О. Бригинець.

Будуть представлені питні меди ставлені та варені, з додаванням і без додавання соків та трав.

Питні меди ввійшли до 100 кращих товарів України — 2011.

Вхід вільний.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути